McCartney Kessler vs Daria Kasatkina - Ponturi Pariuri Tenis WTA Tokyo, 24.10.2024
2024-10-22 23:34:00
Tenis WTA Osaka
24 Octombrie 2024, 04:00
McCartney Kessler
Daria Kasatkina
Analiză și informații pentru McCartney Kessler v Daria Kasatkina
Turneul Toray Pan Pacific Open Tennis are loc în Tokyo, iar în acest pont voi analiza succint partida din turul secund dintre McCartney Kessler și Daria Kasatkina, urmând să concluzionez cu pariul aferent.
Tokyo este o localitate de 14.1 milioane de locuitori, fiind inițial un sat numit Edo.
Turneul acesta este mare, WTA 500, având un fond de premiere de 922.573 dolari.
Gazda este complexul Ariake Coliseum, care dispune de terenuri acoperite cu un hard rapid, în aer liber.
Tabloul de concurs le cuprinde pe Shnaider, Frech, Kessler sau Maia.
Cota aleasă vine din oferta Betano pariuri sportive.
Cote pentru McCartney Kessler v Daria Kasatkina
Cotă bonus oferită la casa de pariuri Betano: Puteți încerca și 2-1 Kasatkina, la o cotă de 3.85.
McCartney Kessler vs Daria Kasatkina Pont: Daria Kasatkina comite mai multe duble greșeli
McCartney Kessler nu impresionează în acest moment, însă promite pentru viitor. Are un serviciu bun, trimite ași, iar pe mingea a 2-a nu forțează, deci nu comite multe duble greșeli. Recent are 4 cu Shibahara, 0 cu Sawangkaew, iar aici 1 cu Elisabetta Cocciaretto. Daria Kasatkina vine după titlul de la Ningbo, turneu destul de solicitant. A avut destul timp de refacere, însă cred că va exista puțină oboseală psihică. Ea oricum comite duble greșeli, recent având 5 cu Linette, 5 cu Siniakova sau 4 cu Andreeva. Consider astfel că Daria va comite mai multe duble greșeli, pronosticul meu mergând pe această idee la o cotă oferită de Betano.
Tenis WTA Osaka
Daria Kasatkina comite mai multe duble greșeli
1.5024 Oct 24, 04:00
Salut. Sunt Tudor, activez in domeniul pariurilor de peste 15 ani, avand perioade in care am lucrat pentru clienti internationali. Domeniul meu de specialitate este tenisul, un sport pe care il urmaresc cu regularitate, zilnic analizand trenduri si statistici. Ma axez pe cautarea de "value bets", aceasta fiind calea cea mai sigura catre un profit pe termen lung. Totusi, trebuie inteles faptul ca i ...
Citeste mai multCase de pariuri online legale recomandate
