Kristina Dmitruk vs Daria Snigur - Ponturi Pariuri Tenis WTA 125K Caldas Da Rainha, 17.09.2025
2025-09-16 23:48:00
Tenis WTA 125K Caldas da Rainha
17 Septembrie 2025, 13:30
Kristina Dmitruk
Daria Snigur
Analiză și informații pentru Kristina Dmitruk v Daria Snigur
Turneul Caldas Da Rainha Ladies Open are loc în Portugalia, iar în acest pont voi analiza succint partida din turul secund dintre Kristina Dmitruk și Daria Snigur, urmând să concluzionez cu pariul aferent.
Caldas Da Rainha este o localitate de 51.000 de locuitori, fondată în secolul 15.
Turneul acesta este mic, WTA 125K, având un fond de premiere de 115.000 dolari.
Gazda este complexul Clube Tenis Caldas Da Rainha, care dispune de terenuri acoperite cu un hard rapid, în aer liber.
Tabloul de concurs le cuprinde pe Tan, Rajaonah, Marcinko sau Jamrichova.
Cota aleasă vine din oferta Netbet pariuri sportive.
Cote pentru Kristina Dmitruk v Daria Snigur
Cotă bonus oferită la casa de pariuri Netbet: Puteți încerca și 2-1 Snigur, la o cotă de 3.86.
Kristina Dmitruk vs Daria Snigur Pont: Kristina Dmitruk comite 2+ duble greșeli
Kristina Dmitruk nu este cotată cu prima șansă, însă traversează o formă bună. În primul tur a învins-o fără nicio problemă pe Glushko, iar astăzi poate să câștige un set. În acest meci, deși a fost unul foarte scurt în care oponenta nu i-a pus nicio problemă, a comis 2 duble greșeli. Recent are 3 duble în eșecul împotriva Korneevei sau 2 cu Lahey. Daria Snigur este o sportivă foarte talentată, care astăzi pare favorită. Ea a făcut multe meciuri bune în ultima vreme, are victorii cu Parry sau Starodubtseva, iar astăzi cred că va pune mare presiune pe retur. Consider astfel că Dmitruk va comite cel puțin 2 duble greșeli, pronosticul meu mergând pe această idee la o cotă oferită de Netbet.
Tenis WTA 125K Caldas da Rainha
Kristina Dmitruk comite 2+ duble greșeli
1.5017 Sep 25, 13:30
Salut. Sunt Tudor, activez in domeniul pariurilor de peste 15 ani, avand perioade in care am lucrat pentru clienti internationali. Domeniul meu de specialitate este tenisul, un sport pe care il urmaresc cu regularitate, zilnic analizand trenduri si statistici. Ma axez pe cautarea de "value bets", aceasta fiind calea cea mai sigura catre un profit pe termen lung. Totusi, trebuie inteles faptul ca i ...
Citeste mai multPonturi / Predicții
Case de pariuri online legale recomandate
