Cameron Norrie vs Alex de Minaur - Ponturi Pariuri Tenis ATP Montreal, 06.08.2026
2026-08-05 23:34:00
Tenis ATP Montreal
06 August 2026, 20:00
Cameron Norrie
Alex de Minaur
Analiză și informații pentru Cameron Norrie v Alex de Minaur
Turneul National Bank Open are loc în Montreal, iar în acest pont voi analiza succint partida din turul trei dintre Cameron Norrie și Alex de Minaur, urmând să concluzionez cu pariul aferent.
Montreal este o localitate de 1.3 milioane de locuitori, fondată sub numele de "Ville Marie".
Turneul acesta este mare, Masters 1000, având un fond de premiere de 9.415.724 dolari.
Gazda este complexul Iga Stadium, care dispune de terenuri acoperite cu un hard rapid, în aer liber.
Tabloul de concurs îi cuprinde pe Zverev, Fritz, Shelton sau Fonseca.
Cota aleasă vine din oferta Betano pariuri sportive.
Statistica meciurilor directe Cameron Norrie v Alex de Minaur
Cote pentru Cameron Norrie v Alex de Minaur
Cotă bonus oferită la casa de pariuri Betano: Puteți încerca și 2-1 De Minaur, la o cotă de 3.75.
Cameron Norrie vs Alex de Minaur Pont: Cameron Norrie comite peste 1.5 duble greșeli
Cameron Norrie nu mai este jucătorul care ajungea în semifinele la Wimbledon, însă rămâne un sportiv solid, destul de constant. Serviciul său este relativ bun, însă recent, pe mingea a 2-a, au început să apară erori. Astfel, el aici a comis 3 duble greșeli cu Ugo Carabelli, apoi 4 cu Buse. Meciuri de două seturi. Alex de Minaur nu este într-o formă grozavă, însă este favorit. Mă aștept să câștige, să pună presiune pe retur, însă putem vedea un set mai lung, echilibrat. Consider astfel că Norrie va comite peste 1.5 duble greșeli, pronosticul meu mergând pe această idee la o cotă oferită de Betano.
Tenis ATP Montreal
Cameron Norrie comite peste 1.5 duble greșeli
1.7506 Aug 26, 20:00
Salut. Sunt Tudor, activez in domeniul pariurilor de peste 15 ani, avand perioade in care am lucrat pentru clienti internationali. Domeniul meu de specialitate este tenisul, un sport pe care il urmaresc cu regularitate, zilnic analizand trenduri si statistici. Ma axez pe cautarea de "value bets", aceasta fiind calea cea mai sigura catre un profit pe termen lung. Totusi, trebuie inteles faptul ca i ...
Citeste mai multCase de pariuri online legale recomandate
