@danytz186Nu astepta de la altii sa vorbesca. Vrei sa se vorbeasca, incepi tu. Cine e interesat de discutii, sa le porneasca, nu sa astepte de la altii. Forumul, asta care a mai ramas, e pentru useri sa discute intre ei, nu pentru admini sa discute si sa posteze, ca pentru asta exista partea de editoriale a site-ului.
@admingeneral Ce-i atata cearta aici ???? XD intru de 10 ori pe an pe forumul asta si gasesc belele...vorbiti oamenilor de tenis ca pe mine m-a distrus sportul in ultimii 3 ani....si la asta am avut cel mai mare scucces si inspiratie da acu numai pe langa sunt....mai vorbiti si voi de cota 23 la care a pierdut Alcaraz la Roma =)))) mama ei de branzica
@MarioAdelin Si tu intelege ce scriu. Ti-am zis ca nu tine scuza asta cum ca te jignesc dar apoi spun ca am glumit, ca imi cer scuze dar apoi tin musai sa mentionez ca a fost doar caterinca. Practic, asta anuleaza scuzele, cand gasesti motive pentru `a-ti scuza scuza`. Hai, ca nu-i greu de inteles. Chiar si acum ai bagat o jignire subtila ca si cand nu as fi inteles ce ai vrut sa spui ca vezi Doamne, nu am citit tot.
Puteai sa scrii pur si simplu Imi cer scuze, nu era cazul sa incepi sa insisti ca a fost o gluma, ca n-am citit tot, etc. Orice scuza urmata de dar nu mai e o scuza. Acum pricepi????
Hai ca n-am chef sa insist pe un subiect simplu, se pare ca oamenii nu mai stiu sa isi ceara scuze sincere si incearca sa devieze vina.
Incep prin a-mi cere scuze pentru expresia cu fumatul -lucrez la office si e uzuala in cazul micilor erori - de aceia am si folosit la urma ":))" a fost o glumita.
Daca se citeste tot comentul -la sfarsit am scris "respect".>>adica apreciez munca oamenilor indiferent de profesie.
As putea comenta si eu @ianis1986 => nu am postat sa intru in polemici si altele cu cineva.
@ianis1986 Ai pauză o lună să te răcorești. De principiu, sunt de acord cu ce ai zis, dar nu în forma asta verbală violentă pe care ai folosit-o.
@MarioAdelin Se întâmplă și la case mai mari să greșești, puteai folosi o exprimare mai elegantă, nu una de mahala, n-au fumat nimic, pur și simplu au comis o eroare. De ce nu ai comentat la celelalte sute de analize că nu au avut greșeli și ai venit fix la astea 2 care au o eroare? Ianis are dreptate, chiar dacă a folosit un limbaj agresiv.
@betbox La betfair iti plateste pariul daca se retrage un jucator, la Betano se anuleaza pariul. Reguli diferite, de asta si cotele erau total diferite din momentul in care Djokovic s-a accidentat. Chiar daca cotele dadeau bine pentru un surebet, nu era chiar asa. Erai obligat sa pariezi la betfair pe Djokovic si la Betano pe Fritz. Daca Djokovic se retragea, aveai void la Betano si banii pierduti la Betfair. Nu e chiar asa usor :))
Pana la urma, Djokovic n-a fost atat de lovit pe cat a fost de enervat de ultrasii lui Kyrgios, acest "Diana Sosoaca" al tenisului masculin :)) Dupa ce au fost evacuate tribunele... si-a revenit :))
Dupa ce o sa se retraga Simona sa vezi ce o sa ducem noi dorul semifinalelor...sferturilor...si chiar optimilor turneelor mari.
Ati uitat ca dupa Nastase s-a cam dus dracului tenisul nostru. Putini sportivi mai lupta asa cum face Simiona , se vede ca vrea sa castige,
moare pe teren.Fiind taximetrist , de multe ori duc copilasi cu mamele lor la antrenamente (fotbal,tenis,hochei,handbal) si vad cum
mai mult sunt innebuniti de placere parintii decat copii(multi merg la antrenament de zici ca merg la meditatii la matematica) . La Simona vad ambitia pe care o aveam noi cand eram copii , sa invingem !
@Ooaiedouaoi A ajuns într-o semifinală de Grand Slam. Și pentru asta merită felicitări. Tu unde ai ajuns în ultima vreme? Din cauza unor hateri de profesie ca tine nu merităm astfel de sportivi, mereu se găsește câte un anonim, un scuipă-n vânt, un neica nimeni ce nu a făcut nimic în viața lui, să scrie tâmpenii ca ale tale.
Felicitări pentru ce? Adversarele pe care le-a întâlnit până la Muguruza au fost vai de capul lor. Cum a dat de o jucătoare mai bună, a şi luat-o pe cocoaşă.
S-a miorlăit degeaba: "- Hai, Darill, înapoi, că toţi sunt proşti, numai tu eşti genial, numai tu mă poţi face iar campioană!"
Nivelul tenisului feminin e foarte scăzut comparativ cu cel masculin, pretenţiile fetelor de a fi recompensate cu sume identice cu cele de la băieţi sunt total nejustificate.
Felicitari Simona Halep pentru parcurs, nu a fost sa fie finala dar a avut in fata o jucatoare foarte buna si care a prestat un tenis solid tot meciul.
PS: Elvetia lipseste deoarece nici Federer, nici Wawrinka nu doresc sa participe ! Romania lipeste pentru ca cei mai buni 20 de jucatori ai sai " sunt gripati" :))
2023-05-16 14:50:05
@danytz186Nu astepta de la altii sa vorbesca. Vrei sa se vorbeasca, incepi tu. Cine e interesat de discutii, sa le porneasca, nu sa astepte de la altii. Forumul, asta care a mai ramas, e pentru useri sa discute intre ei, nu pentru admini sa discute si sa posteze, ca pentru asta exista partea de editoriale a site-ului.
SVG, PNG, JPG or GIF, Maximum 100kb.
2023-05-16 14:17:50
@admingeneral
Ce-i atata cearta aici ???? XD intru de 10 ori pe an pe forumul asta si gasesc belele...vorbiti oamenilor de tenis ca pe mine m-a distrus sportul in ultimii 3 ani....si la asta am avut cel mai mare scucces si inspiratie da acu numai pe langa sunt....mai vorbiti si voi de cota 23 la care a pierdut Alcaraz la Roma =)))) mama ei de branzica
SVG, PNG, JPG or GIF, Maximum 100kb.
2023-04-29 06:22:31
@MarioAdelin Si tu intelege ce scriu. Ti-am zis ca nu tine scuza asta cum ca te jignesc dar apoi spun ca am glumit, ca imi cer scuze dar apoi tin musai sa mentionez ca a fost doar caterinca. Practic, asta anuleaza scuzele, cand gasesti motive pentru `a-ti scuza scuza`. Hai, ca nu-i greu de inteles. Chiar si acum ai bagat o jignire subtila ca si cand nu as fi inteles ce ai vrut sa spui ca vezi Doamne, nu am citit tot.
Puteai sa scrii pur si simplu Imi cer scuze, nu era cazul sa incepi sa insisti ca a fost o gluma, ca n-am citit tot, etc. Orice scuza urmata de dar nu mai e o scuza. Acum pricepi????
Hai ca n-am chef sa insist pe un subiect simplu, se pare ca oamenii nu mai stiu sa isi ceara scuze sincere si incearca sa devieze vina.
SVG, PNG, JPG or GIF, Maximum 100kb.
2026-06-16 09:21:33
Pariază responsabil!
Sfatul meu este să verifici lista caselor de pariuri online legale în România și recomandate de noi pentru o cât mai buna experiență de pariere online.
2023-04-28 21:14:28
mi-am cerut scuze :)
cititi tot ce scriu
SVG, PNG, JPG or GIF, Maximum 100kb.
2023-04-28 21:00:19
@MarioAdelin
Nu tine scuza asta cum ca ii dai in cap omului si apoi ii zici cu respect.
SVG, PNG, JPG or GIF, Maximum 100kb.
2023-04-28 20:26:24
Salutare,
Incep prin a-mi cere scuze pentru expresia cu fumatul -lucrez la office si e uzuala in cazul micilor erori - de aceia am si folosit la urma ":))" a fost o glumita.
Daca se citeste tot comentul -la sfarsit am scris "respect".>>adica apreciez munca oamenilor indiferent de profesie.
As putea comenta si eu @ianis1986 => nu am postat sa intru in polemici si altele cu cineva.
O seara faina !!!
SVG, PNG, JPG or GIF, Maximum 100kb.
2023-04-28 14:01:45
@ianis1986
Ai pauză o lună să te răcorești. De principiu, sunt de acord cu ce ai zis, dar nu în forma asta verbală violentă pe care ai folosit-o.
@MarioAdelin
Se întâmplă și la case mai mari să greșești, puteai folosi o exprimare mai elegantă, nu una de mahala, n-au fumat nimic, pur și simplu au comis o eroare. De ce nu ai comentat la celelalte sute de analize că nu au avut greșeli și ai venit fix la astea 2 care au o eroare? Ianis are dreptate, chiar dacă a folosit un limbaj agresiv.
SVG, PNG, JPG or GIF, Maximum 100kb.
2023-04-28 10:26:52
Salut, la ponturile propuse
La Fokina cu Ramos , ultimul meci pe iarba a durat 83 min , pont care nu reiese din statistici
La baschet, Olympiakos vs Fener - la analiza nu intelegi nimic >argumente>pont
Ati fumat ceva cand ati scris :)))
Cu respect , :)
SVG, PNG, JPG or GIF, Maximum 100kb.
2021-03-24 21:23:12
13 game-uri.
SVG, PNG, JPG or GIF, Maximum 100kb.
2021-03-24 20:51:25
salutare
un set care ajunge in tiebreak cate gameuri are
multumesc de raspuns
SVG, PNG, JPG or GIF, Maximum 100kb.
2021-02-12 19:10:28
@betbox
La betfair iti plateste pariul daca se retrage un jucator, la Betano se anuleaza pariul. Reguli diferite, de asta si cotele erau total diferite din momentul in care Djokovic s-a accidentat. Chiar daca cotele dadeau bine pentru un surebet, nu era chiar asa. Erai obligat sa pariezi la betfair pe Djokovic si la Betano pe Fritz. Daca Djokovic se retragea, aveai void la Betano si banii pierduti la Betfair. Nu e chiar asa usor :))
SVG, PNG, JPG or GIF, Maximum 100kb.
2021-02-12 15:27:17
Pana la urma, Djokovic n-a fost atat de lovit pe cat a fost de enervat de ultrasii lui Kyrgios, acest "Diana Sosoaca" al tenisului masculin :)) Dupa ce au fost evacuate tribunele... si-a revenit :))
SVG, PNG, JPG or GIF, Maximum 100kb.
2021-02-12 14:22:33
Pentru amatorii de surebets.... se intampla ceva ciudat acolo :))
SVG, PNG, JPG or GIF, Maximum 100kb.
2020-02-01 11:05:45
@turcutam
Corect, o sa plangem apoi dupa sferturi si semifinale. Acum unii considera esec o semifinala de Grand Slam.
SVG, PNG, JPG or GIF, Maximum 100kb.
2020-02-01 10:37:23
Dupa ce o sa se retraga Simona sa vezi ce o sa ducem noi dorul semifinalelor...sferturilor...si chiar optimilor turneelor mari.
Ati uitat ca dupa Nastase s-a cam dus dracului tenisul nostru. Putini sportivi mai lupta asa cum face Simiona , se vede ca vrea sa castige,
moare pe teren.Fiind taximetrist , de multe ori duc copilasi cu mamele lor la antrenamente (fotbal,tenis,hochei,handbal) si vad cum
mai mult sunt innebuniti de placere parintii decat copii(multi merg la antrenament de zici ca merg la meditatii la matematica) . La Simona vad ambitia pe care o aveam noi cand eram copii , sa invingem !
SVG, PNG, JPG or GIF, Maximum 100kb.
2020-02-01 06:09:31
@Ooaiedouaoi
A ajuns într-o semifinală de Grand Slam. Și pentru asta merită felicitări. Tu unde ai ajuns în ultima vreme? Din cauza unor hateri de profesie ca tine nu merităm astfel de sportivi, mereu se găsește câte un anonim, un scuipă-n vânt, un neica nimeni ce nu a făcut nimic în viața lui, să scrie tâmpenii ca ale tale.
SVG, PNG, JPG or GIF, Maximum 100kb.
2020-02-01 03:06:16
@mishu9
Felicitări pentru ce? Adversarele pe care le-a întâlnit până la Muguruza au fost vai de capul lor. Cum a dat de o jucătoare mai bună, a şi luat-o pe cocoaşă.
S-a miorlăit degeaba: "- Hai, Darill, înapoi, că toţi sunt proşti, numai tu eşti genial, numai tu mă poţi face iar campioană!"
Nivelul tenisului feminin e foarte scăzut comparativ cu cel masculin, pretenţiile fetelor de a fi recompensate cu sume identice cu cele de la băieţi sunt total nejustificate.
SVG, PNG, JPG or GIF, Maximum 100kb.
2020-01-30 09:36:42
Felicitari Simona Halep pentru parcurs, nu a fost sa fie finala dar a avut in fata o jucatoare foarte buna si care a prestat un tenis solid tot meciul.
SVG, PNG, JPG or GIF, Maximum 100kb.
2020-01-03 02:20:18
PS: Elvetia lipseste deoarece nici Federer, nici Wawrinka nu doresc sa participe ! Romania lipeste pentru ca cei mai buni 20 de jucatori ai sai " sunt gripati" :))
SVG, PNG, JPG or GIF, Maximum 100kb.