Cauţi un loc de muncă bine plătit? Unibet angajează o persoană din România!

Unibet (deschide cont aici) este cu siguranţă unul dintre cei mai mari operatori de pariuri sportive din întreaga lume şi odată cu obţinerea licenţei pe piaţa din România vine acum cu un anunţ extrem de atractiv pentru persoanele din ţara noastră care caută un loc de muncă bine plătit.

Compania cu sediul în Malta este în căutare de Agenţi Serviciu Clienţi pentru piaţa din România. A făcut un anunţ public şi oricine are competenţe în domeniu poate aplica pentru aceeastă experienţa inedită.

Descrierea postului:

Unibet caută oameni cu profesionalism şi determinare, care dintr-un punct de contact să deservească clienţii din România, asigurându-le servicii de consultanţă şi asistenţă la cel mai înalt nivel.

  • Postul : Agent Serviciul Clienţi
  • Punctul de lucru : Gzira, Malta (cei acceptaţi vor merge să lucreze la sediul central din Malta)
  • Tipul Angajamentului : Cu normă întreagă temporar
  • Programul de lucru : 40 de ore pe săptămână, în schimburi, inclusiv în week-end
  • Salariu: €20.000 pe an + €2.000 bonus anual

Responsabilităţile principale ale postului :

  • furnizarea de servicii pentru clienți prin telefon, Live Chat și e-mail în limba română
  • efectuarea de apeluri telefonice către clienţi, în conformitate cu politica operatorului
  • ghidarea clienților pe site şi asistarea lor în utilizarea diferitelor servicii și produse oferite
  • rezolvarea problemelor tehnice raportate de către clienți
  • stăpânirea limbii engleze pentru comunicare internă, atât verbal cât şi în scris
  • munca în echipă, sprijinirea membrilor echipei și contribuirea la o atmosferă bună la locul de muncă

Pariază acum de pe mobil sau tabletă la această casă de pariuri online!

Cerinţele principale ale postului :

  • excelente abilităţi de comunicare scrisă și verbală (e-mail, chat şi telefon)
  • compatibil pentru munca în echipă
  • personalitate plăcută
  • un minim de experiență de cel puțin 1 ani într-un mediu de Serviciu Clienţi
  • poate lucra bine sub presiune
  • munca sub supraveghere minimă
  • pe lângă limba română şi engleza fluentă, cunoaşterea unor limbi suplimentare ar fi un imens avantaj. Aceste limbi sunt: suedeză, daneză, norvegiană, olandeză, finlandeză.

Operatorul menţionează faptul că este în căutarea unei persoane care dă dovadă de seriozitate şi profesionalism, care doresţte o carieră în viitor plecând de la acest post. Pentru asta, Unibet oferă şi o serie de beneficii extra:

  • 24 zile de concediu plătit
  • asigurare medicală privată
  • avantaje pentru abonamentele la sală
  • teste medicale gratuite la ochi
  • fructe gratuit la birou de două ori pe săptămână
  • o varietate de automate de cafea
  • organizează ieşiri în oraş şi participarea la evenimente sociale
  • excelente oportunităţi de dezvoltare şi îmbunătăţirea cunoştinţelor

Aşadar, dacă te încadrezi în aceste cerinţe ai o şansă imensă de a intra în echipa Unibet şi chiar cu o remuneraţie demnă de luat în seamă pentru salarizarea din România. Poţi aplica pentru acest job intrând pe unibet.com > Careers > Search for job > Customer Service

Pariază legal online

Te așteptă un pachet de bun venit și promoții atractive
Se aplică T&C | Pariază responsabil!

Discutii

Case de pariuri online legale recomandate

Abonează-te gratuit pentru a primi cele mai noi ponturi