Go UP!
Live pe dispozitive Online Click aici să pariezi online şi primeşti instant un PARIU FĂRĂ RISC de 150 RON

  •  
    Subiecte: 3884
    Mesaje: 14743
    Comentarii: 0
    Membru din: 07 Septembrie 2009
    Aici vor fi afisate stirile, rezultatele si marcatorii din Liga a III-a, Seria 3
    Echipele participante in sezonul 2010-2011
    01. FC Chindia Târgovi?te
    02. CS Inter Clinceni
    03. CS PETROLUL Videle
    04. FC GIROM Albota
    05. SC FC Targoviste SA
    06. CS Viitorul Domne?ti
    07. CSO Plopeni
    08. CS CONPET Ploie?ti
    09. CS Electrosid Titu
    10. CS Arge?ul Mihaile?ti
    11. CS Atletic Bradu
    12. FCM Alexandria
    13. CS Balote?ti
    14. CS Chimia Brazi
    15. AFC Filipe?tii de P?dure
    16. CS Viitorul Chirnogi
    Rezultatele din prima etapa
    Aug 27, 2010 18:00 CS Balote?ti 1 - 1 FCM Alexandria
    Aug 27, 2010 18:00 CS CONPET Ploie?ti 2 - 2 SC FC Targoviste SA
    Aug 28, 2010 18:00 CS Arge?ul Mihaile?ti 2 - 2 CS Inter Clinceni
    Aug 27, 2010 18:00 CS Viitorul Chirnogi 0 - 5 FC Chindia Târgovi?te
    Aug 27, 2010 18:00 CSO Plopeni 2 - 2 FC GIROM Albota
    Aug 27, 2010 18:00 CS Atletic Bradu 2 - 2 CS PETROLUL Videle
    Aug 27, 2010 18:00 CS Electrosid Titu 2 - 2 CS Viitorul Domne?ti
    Aug 27, 2010 18:00 AFC Filipe?tii de P?dure 0 - 0 CS Chimia Brazi
    #307794 03 Sep 2010 09:46 Citează
    Raportează 0
  •  
    Subiecte: 3884
    Mesaje: 14743
    Comentarii: 0
    Membru din: 07 Septembrie 2009
    Programul etapei a 2-a
    Sep 3, 2010 17:00 SC FC Targoviste SA - CS Balote?ti
    Sep 4, 2010 17:00 CS Inter Clinceni - CS CONPET Ploie?ti
    Sep 3, 2010 17:00 FC Chindia Târgovi?te - CS Arge?ul Mihaile?ti
    Sep 3, 2010 17:00 FC GIROM Albota - CS Viitorul Chirnogi
    Sep 3, 2010 17:00 CS PETROLUL Videle - CSO Plopeni
    Sep 3, 2010 17:00 CS Viitorul Domne?ti - CS Atletic Bradu
    Sep 3, 2010 17:00 CS Chimia Brazi - CS Electrosid Titu
    Sep 3, 2010 17:00 FCM Alexandria - AFC Filipe?tii de P?dure

    http://j.imagehost.org/0399/snap0005.jpg
    #307833 03 Sep 2010 10:25 Citează
    Raportează 0
  •  
    Subiecte: 3884
    Mesaje: 14743
    Comentarii: 0
    Membru din: 07 Septembrie 2009
    Rezultate etapa a 2-a
    FCM Târgovi?te - FC Balote?ti 1-0
    Anton (65)
    Chindia Târgovi?te - Arge?ul Mih?ile?ti 2-0
    P?tru (34 - pen.), Dr?gotescu (80)
    Girom Albota - Viitorul Chirnogi 2-0
    Oliveira (6, 21)
    Petrolul Videle - CSO Plopeni 2-1
    Funeriu (35), Ro?u (80) / Ni?oi (75)
    Viitorul Domne?ti - Atletic Bradu 2-1
    P?una (28), I. Nicolae (62) / Neac?a (72)
    bChimia Brazi - Electrosid Titu 4-1
    Laz?r (21), R?u?? (29), Ciobanu (90), Toporan (90+2) / Ionic? (23)
    FCM Alexandria - AFC Filipe?tii de P?dure 1-2
    Voicil? (36 - pen.) / Negotei (13, 33)
    Inter Clinceni - Conpet Ploie?ti, se disput? mâine de la ora 17:00
    http://a.imagehost.org/0344/snap0003.jpg
    #309788 05 Sep 2010 11:27 Citează
    Raportează 0
  •  
    Subiecte: 3884
    Mesaje: 14743
    Comentarii: 0
    Membru din: 07 Septembrie 2009
    Programul etapei a 3-a
    Sep 10, 2010 17:00 SC FCM Targoviste SA - FCM Alexandria
    Sep 10, 2010 17:00 CS Balote?ti - CS Inter Clinceni
    Sep 10, 2010 17:00 CS CONPET Ploie?ti - FC Chindia Târgovi?te
    Sep 11, 2010 17:00 CS Arge?ul Mihaile?ti - FC GIROM Albota
    Sep 10, 2010 17:00 CS Viitorul Chirnogi - CS PETROLUL Videle
    Sep 10, 2010 17:00 CSO Plopeni - CS Viitorul Domne?ti
    Sep 10, 2010 17:00 CS Atletic Bradu - CS Chimia Brazi
    Sep 10, 2010 17:00 CS Electrosid Titu - AFC Filipe?tii de P?dure

    http://i.imagehost.org/0378/snap0029.jpg
    #312669 09 Sep 2010 11:25 Citează
    Raportează 0
  •  
    Subiecte: 3884
    Mesaje: 14743
    Comentarii: 0
    Membru din: 07 Septembrie 2009
    Rezultatele etapei a 3-a
    Sep 10, 2010 17:00 SC FCM Targoviste SA 1 - 0 FCM Alexandria
    Sep 10, 2010 17:00 CS Balote?ti 2 - 2 CS Inter Clinceni
    Sep 10, 2010 17:00 CS CONPET Ploie?ti 0 - 0 FC Chindia Târgovi?te
    Sep 11, 2010 17:00 CS Arge?ul Mihaile?ti 2 - 1 FC GIROM Albota
    Sep 10, 2010 17:00 CS Viitorul Chirnogi 2 - 0 CS PETROLUL Videle
    Sep 10, 2010 17:00 CSO Plopeni 0 - 1 CS Viitorul Domne?ti
    Sep 10, 2010 17:00 CS Atletic Bradu 0 - 4 CS Chimia Brazi
    Sep 10, 2010 17:00 CS Electrosid Titu 0 - 0 AFC Filipe?tii de P?dure

    http://a.imagehost.org/0246/snap0019.jpg
    #315534 13 Sep 2010 12:45 Citează
    Raportează 0
  •  
    Subiecte: 3884
    Mesaje: 14743
    Comentarii: 0
    Membru din: 07 Septembrie 2009
    Programul etapei a 4-a
    Sep 18, 2010 17:00 CS Inter Clinceni - SC FCM Targoviste SA
    Sep 17, 2010 17:00 FC Chindia Târgovi?te - CS Balote?ti
    Sep 17, 2010 17:00 FC GIROM Albota - CS CONPET Ploie?ti
    Sep 17, 2010 17:00 CS PETROLUL Videle - CS Arge?ul Mihaile?ti
    Sep 17, 2010 17:00 CS Viitorul Domne?ti - CS Viitorul Chirnogi
    Sep 17, 2010 17:00 CS Chimia Brazi - CSO Plopeni
    Sep 17, 2010 17:00 AFC Filipe?tii de P?dure - CS Atletic Bradu
    Sep 17, 2010 17:00 FCM Alexandria - CS Electrosid Titu

    http://h.imagehost.org/0557/snap0011.jpg
    #318420 16 Sep 2010 11:23 Citează
    Raportează 0
  •  
    Subiecte: 157
    Mesaje: 2087
    Comentarii: 0
    Membru din: 14 August 2009
    Rezultate etapa a 6 a
    1)Girom Albota - FCM Târgovi?te 0-1
    2)Petrolul Videle - CS Balote?ti 2-2
    3)Viitorul Domne?ti - Conpet Ploie?ti 2-2
    4)Chimia Brazi - Arge?ul Mih?ile?ti 5-0
    5)AFC Filipe?tii de P?dure - Viitorul Chirnogi 2-1
    6)Electrosid Titu - CSO Plopeni 3-0
    7)FCM Alexandria - Atletic Bradu 0-0
    8)Chindia Târgovi?te - Inter Clinceni 0-0
    http://img714.imageshack.us/img714/7075/snap0071d.jpg
    #330011 03 Oct 2010 20:01 Citează
    Raportează 0
  •  
    Subiecte: 157
    Mesaje: 2087
    Comentarii: 0
    Membru din: 14 August 2009
    Meciurile etapei a 7-a
    08/10/10 Chindia 15 : 00 Alexandria
    08/10/10 Inter Clinceni 15 : 00 Albota
    08/10/10 FCM Târgovi?te 15 : 00 Petrolul Videle
    08/10/10 Balote?ti 15 : 00 Viitorul Domne?ti
    08/10/10 Conpet Ploie?ti 15 : 00 Chimia Brazi
    08/10/10 Viitorul Chirnogi 15 : 00 Urban Titu
    08/10/10 Plopeni 15 : 00 Atletic Bradu
    08/10/10 Albota 15 : 00 Chindia
    09/10/10 Arge?ul Mih?ile?ti 15 : 00 Filipe?tii de P?dure
    #332169 06 Oct 2010 17:22 Citează
    Raportează 0
  •  
    Subiecte: 157
    Mesaje: 2087
    Comentarii: 0
    Membru din: 14 August 2009
    Rezultate etapa a 7-a
    FCM Târgovi?te - Petrolul Videle 0-0
    CS Balote?ti - Viitorul Domne?ti 0-1
    Conpet Ploie?ti - Chimia Brazi 2-1
    Viitorul Chirnogi - Electrosid Titu 0-0
    CSO Plopeni - Atletic Bradu 2-1
    Chindia Târgovi?te - FCM Alexandria, se disput? mâine, de la ora 15:00
    Inter Clinceni - Girom Albota, se disput? mâine, de la ora 15:00
    Arge?ul Mih?ile?ti - AFC Filipe?tii de P?dure, se disput? mâine, de la ora 15:00
    #333356 08 Oct 2010 18:52 Citează
    Raportează 0
  •  
    Subiecte: 157
    Mesaje: 2087
    Comentarii: 0
    Membru din: 14 August 2009
    Meciurile etapei a 8-a
    Vineri 15 Octombrie
    Girom Albota - Chindia Târgovi?te 15:00
    Petrolul Videle - Inter Clinceni 15:00
    Viitorul Domne?ti - FCM Târgovi?te 15:00
    Chimia Brazi - CS Balote?ti 15:00
    AFC Filipe?tii de P?dure - Conpet Ploie?ti 15:00
    Electosid Titu - Arge?ul Mih?ile?ti 15:00
    Atletic Bradu - Viitorul Chirnogi 15:00
    FCM Alexandria - CSO Plopeni 15:00
    Clasament :
    http://img689.imageshack.us/img689/2123/snap0109d.jpg
    #337776 14 Oct 2010 20:31 Citează
    Raportează 0
  •  
    Subiecte: 157
    Mesaje: 2087
    Comentarii: 0
    Membru din: 14 August 2009
    Rezultatele etapei a 8-a :
    Vineri 15 Octombrie
    Girom Albota - Chindia Târgovi?te 2-4
    Petrolul Videle - Inter Clinceni 2-0
    Viitorul Domne?ti - FCM Târgovi?te 1-0
    Chimia Brazi - CS Balote?ti 3-2
    AFC Filipe?tii de P?dure - Conpet Ploie?ti 1-0
    Electosid Titu - Arge?ul Mih?ile?ti 1-0
    Atletic Bradu - Viitorul Chirnogi 4-0
    FCM Alexandria - CSO Plopeni 3-3
    Clasament:
    http://img214.imageshack.us/img214/6255/snap0125u.jpg
    #339614 17 Oct 2010 14:26 Citează
    Raportează 0
  •  
    Subiecte: 157
    Mesaje: 2087
    Comentarii: 0
    Membru din: 14 August 2009
    Meciurile etapei a 9-a :
    Vineri 22 Octombrie
    FCM Alexandria - Girom Albota 15:00
    Chindia Târgovi?te - Petrolul Videle 15:00
    Inter Clinceni - Viitorul Domne?ti 15:00
    FCM Târgovi?te - Chimia Brazi 15:00
    CS Balote?ti - AFC Filipe?tii de P?dure 15:00
    Conpet Ploie?ti - Electrosid Titu 15:00
    Arge?ul Mih?ile?ti - Atletic Bradu 15:00
    Viitorul Chirnogi - CSO Plopeni 15:00
    #342805 20 Oct 2010 21:03 Citează
    Raportează 0
  •  
    Subiecte: 157
    Mesaje: 2087
    Comentarii: 0
    Membru din: 14 August 2009
    Rezultate etapa a 9-a :
    Vineri 22 Octombrie
    FCM Alexandria - Girom Albota 2-3
    FCM Târgovi?te - Chimia Brazi 3-1
    CS Balote?ti - AFC Filipe?tii de P?dure 2-1
    Conpet Ploie?ti - Electrosid Titu 0-0
    Viitorul Chirnogi - CSO Plopeni 1-1
    Sâmb?t? 23 Octombrie
    Chindia Târgovi?te - Petrolul Videle 3-1
    Inter Clinceni - Viitorul Domne?ti 2-0
    Arge?ul Mih?ile?ti - Atletic Bradu 0-1
    Clasament :
    http://img545.imageshack.us/img545/5619/snap0148.jpg
    #346626 25 Oct 2010 17:26 Citează
    Raportează 0
  •  
    Subiecte: 2499
    Mesaje: 21871
    Comentarii: 34
    Membru din: 31 Mai 2008
    Program etapa 10
    29/10/10 15:00 Petrolul Videle vs Albota
    29/10/10 15:00 Viitorul Domne?ti vs Chindia Târgovi?te
    29/10/10 15:00 Chimia Brazi vs Inter Clinceni
    29/10/10 15:00 Filipe?tii de Padure vs FCM Târgovi?te
    29/10/10 15:00 Urban Titu vs Balote?ti
    29/10/10 15:00 Atletic Bradu vs Conpet Ploie?ti
    29/10/10 15:00 Plopeni vs Arge?ul Mih?ile?ti
    29/10/10 15:00 Viitorul Chirnogi vs Alexandria
    #347186 26 Oct 2010 14:14 Citează
    Raportează 0
  •  
    Subiecte: 2499
    Mesaje: 21871
    Comentarii: 34
    Membru din: 31 Mai 2008
    Rezultate etapa 10
    Petrolul Videle - Girom Albota 2-1
    Fl. Ciobanu (20), L. Barbu (70) / I. Mihalcea (43)
    Viitorul Domne?ti - Chindia Târgovi?te 0-1
    B. Verde? (68 - pen.)
    Chimia Brazi - Inter Clinceni 3-0
    Vi?an (2), D. P?un (18, 25)
    AFC Filipe?tii de P?dure - FCM Târgovi?te 3-0
    Negotei (43, 79), V. Iacob (86)
    Electrosid Titu - CS Balote?ti 2-1
    Ad. Popa (18), M .Ionic? (23) / Al. Marina? (70)
    Atletic Bradu - Conpet Ploie?ti 2-0
    Neac?a (25), Velianu (60 - pen.)
    CSO Plopeni - Arge?ul Mih?ile?ti 1-0
    V. Bunea (60)
    Viitorul Chirnogi - FCM Alexandria 0-0
    #349825 29 Oct 2010 18:52 Citează
    Raportează 0
  •  
    Subiecte: 2499
    Mesaje: 21871
    Comentarii: 34
    Membru din: 31 Mai 2008
    Clasament
    http://img716.imageshack.us/img716/4664/seria3.jpg
    #351462 31 Oct 2010 17:45 Citează
    Raportează 0
  •  
    Subiecte: 2499
    Mesaje: 21871
    Comentarii: 34
    Membru din: 31 Mai 2008
    Program etapa 11
    05/11 14:00 Alexandria vs Petrolul Videle
    05/11 14:00 Albota vs Viitorul Domne?ti
    05/11 14:00 FCM Târgovi?te vs Urban Titu
    05/11 14:00 Balote?ti vs Atletic Bradu
    05/11 14:00 Conpet Ploie?ti vs Plopeni
    06/11 14:00 Chindia Târgovi?te vs Chimia Brazi
    06/11 14:00 Inter Clinceni vs Filipe?tii de Padure
    06/11 14:00 Arge?ul Mih?ile?ti vs Viitorul Chirnogi
    #354269 03 Noi 2010 11:36 Citează
    Raportează 0
  •  
    Subiecte: 2499
    Mesaje: 21871
    Comentarii: 34
    Membru din: 31 Mai 2008
    Rezultatele etapei 11
    FCM Alexandria - Petrolul Videle 2-1 D. Voicil? (54), I. Voicil? (78) / Ro?u (51)
    Girom Albota - Viitorul Domne?ti 1-0 M. Cârstea (20)
    FCM Târgovi?te - Electrosid Titu 2-1 Zgâmb?u (5), Cherghez (68) / M. Ionic? (70)
    CS Balote?ti - Atletic Bradu 0-2 Neac?a (25), Cr. Soare (89 - pen.)
    Conpet Ploie?ti - CSO Plopeni 1-0 A. Cre?u (6)
    Chindia Târgovi?te - Chimia Brazi 1-0
    Inter Clinceni - AFC Filipe?tii de P?dure 2-0 R?ducan (27), Mânzatu (72)
    Arge?ul Mih?ile?ti - Viitorul Chirnogi 1-0 M. Puiu (61)
    Clasament
    http://img219.imageshack.us/img219/4664/seria3.jpg
    #358258 07 Noi 2010 16:55 Citează
    Raportează 0
  •  
    Subiecte: 2499
    Mesaje: 21871
    Comentarii: 34
    Membru din: 31 Mai 2008
    Programul etapei 12
    12/11 14:00 Viitorul Domne?ti vs Petrolul Videle
    12/11 14:00 Chimia Brazi vs Albota
    12/11 14:00 Filipe?tii de Padure vs Chindia
    12/11 14:00 Urban Titu vs Inter Clinceni
    12/11 14:00 Atletic Bradu vs FCM Târgovi?te
    12/11 14:00 Plopeni vs Balote?ti
    12/11 14:00 Viitorul Chirnogi vs Conpet Ploie?ti
    13/11 14:00 Arge?ul Mih?ile?ti vs Alexandria
    #360181 10 Noi 2010 17:12 Citează
    Raportează 0
  •  
    Subiecte: 2499
    Mesaje: 21871
    Comentarii: 34
    Membru din: 31 Mai 2008
    Rezultate etapa 12
    12/11 14:00 Viitorul Domne?ti vs Petrolul Videle 4-1
    12/11 14:00 Chimia Brazi vs Albota 4-0
    12/11 14:00 Filipe?tii de Padure vs Chindia 1-1
    12/11 14:00 Urban Titu vs Inter Clinceni 1-0
    12/11 14:00 Atletic Bradu vs FCM Târgovi?te 2-1
    12/11 14:00 Plopeni vs Balote?ti 1-1
    12/11 14:00 Viitorul Chirnogi vs Conpet Ploie?ti 2-1
    13/11 14:00 Arge?ul Mih?ile?ti vs Alexandria 1-0
    Clasament
    http://img219.imageshack.us/img219/9688/seria3r.jpg
    #365431 18 Noi 2010 21:01 Citează
    Raportează 0
Răspunde la subiect
Citezi mesajul # publicat de $user
 Încarcă fişiere